HQASH 2 -Слој Перење Кошница Повеќенаменски Перење Забавува Бања Washtub со Casters за Перење (Боја : Беж)
  • Ново

HQASH 2 -Слој Перење Кошница Повеќенаменски Перење Забавува Бања Washtub со Casters за Перење (Боја : Беж)

DEN 439.44

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

На перење кошеви се направени од дебел PP пластика што ги направи потрајни од обичните перење кошеви.Се состои од 2 вентилирани перење кошеви, 1 плитки и 1 длабоко, доволно простор за да ги сортирате вашите алишта и алишта предмети.На рачки и база со тркала направете го тоа лесно да се движат од една соба во друга.Тоа е вентилирани, тоа е одлична опција за користење со влажни предмети и тоа го прави голем фати-сите.Разноврсна, тоа може да се користи во кујна, бања и спална соба на продавница за играчки, грицки или кујна резерви. 2 Ниво Соберат Складирање Кујна Перење кошница со шупливи дизајн, повеќе дише и одврати бактериски раст.Ги задоволи различни складирање и сортирање потреби, простор за заштеда на енергија, нивоа може да се одвои за компактен storage Mounted приближна големина : 42x33x7.2 cm (Dxšxv)Приближната големина на длабоко кошница : 42x33x50 cm (Dxšxv)Приближната големина на плитки кошница : 41x33x11.5 cm (Dxšxv)во Рок од 8-16 работни дена, ќе добиете вашето купување информации.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил и нашите услуги тим ќе ви послужи.