Крпа Решетката На Електричната Загреан Пешкир Железнички Ѕид Фен Бела Бања Полица Desiccant Облека Рек Свитлива Бања Не-Дупчење Крпи Рек Бања Прибор
  • Ново

Крпа Решетката На Електричната Загреан Пешкир Железнички Ѕид Фен Бела Бања Полица Desiccant Облека Рек Свитлива

DEN 9422.64

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Стилски стигнале дизајн може да биде укината стан, кога не е во употреба, да го задржи тоа компактен.Многу погодна за куќи/станови/хотели со ограничен простор.На количка за ѕид-монтирани сушење решетката е опремен со 4 тешки-должност алуминиум столбови.Овој преклопен облека рек усвојува современ и модерен дизајн, погоден за секоја декорација стил.Нерѓосувачки челични компоненти се направи идеален за тераси и балкони.Многу погоден за перење соби, бањи, гаражи, хотели и домови, како базен крпа полици, стигнале clothesline, крпа полици, итн.Стилски стигнале дизајн може да биде укината стан, кога не е во употреба, да го задржи тоа компактен.Многу погодна за куќи/станови/хотели со ограничен простор.На количка за ѕид-монтирани сушење решетката е опремен со 4 тешки-должност алуминиум столбови.Овој преклопен облека рек усвојува современ и модерен дизајн, погоден за секоја декорација стил.Нерѓосувачки челични компоненти се направи идеален за тераси и балкони.Многу погоден за перење соби, бањи, гаражи, хотели и домови, како базен крпа полици, стигнале clothesline, крпа полици, итн.Спецификација : Завршна Површина : Electroplated Install Стил : Ѕид Монтирани Type Material : plastic Package Вклучуваат : 1* Крпа rack If имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте ме, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа и да ви даде задоволителен одговор.Крпи и облека се чисти и суви да се заштити здравјето на целото семејство.

Surface Finishing:
Electroplated
Install Style:
Wall Mounted Type
Material:
plastic
Package Include:
1* Towel rack :
If you have any questions about the product, please contact me, we will contact you within 24 hours and give you a satisfactory answer. :
Towels and clothes are clean and dry to protect the health of the whole family :