TWDYC V8 Живеат Звучна Картичка Интелигентна се Прилагодува Јачината на Аудио Миксер Звучна Картичка за Компјутер, КОМПЈУТЕР Живеат Звук
  • Ново

TWDYC V8 Живеат Звучна Картичка Интелигентна се Прилагодува Јачината на Аудио Миксер Звучна Картичка за Компјутер,

DEN 933.60

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Компатибилен со паметен телефон, КОМПЈУТЕР и лаптоп.Поддржува поврзување на два микрофони и две слушалка.Поддржува безжична BT функција.Поддржува оптимизирање на звукот.Поддржува главните текови во живо софтвер. 30 видови на живи звучни ефекти, 12 видови на електрична енергија звук и 12 видови на начини.Универзална функција, поддржува мулти-функција како што се пеење, во живо, снимање, музика и така натаму.Материјал : metal Power набавка : вграден-во литиум ќелија (вклучени) големина : 173 * 113mm / 6.81 * 4.45 Карактеристики : Роман изглед.Компатибилен со паметен телефон, КОМПЈУТЕР и лаптоп.Поддржува поврзување на два микрофони и две слушалка.Поддржува безжична BT функција.Поддржува оптимизирање на звукот.Поддржува главните текови во живо софтвер.30 видови на живи звучни ефекти, 12 видови на електрична енергија звук и 12 видови на начини.Вграден-во Кинески операција глас брза.Универзална функција, поддржува мулти-функција како што се пеење, во живо, снимање, музика и така натаму.Може да се користи за живо снимање, дома КТВ, sesli чет, и повеќе.Пакет Листа : 1 * Живеат Звучна Картичка 1 * USB Полнење Cable2 * Аудио Cables1 * Упатство ве Молиме Имајте во предвид : Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ве молиме погледнете го вистински производ примени.Ви благодариме!Поради прирачник за мерење и различни мерни методи, ве Молиме оставете мала димензија разлика .pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.