Бакнеж Салон Акрилик Голи Француски Ноктите 28 Count (Кашмир) (3 Парчиња)
  • Ново

Бакнеж Салон Акрилик Голи Француски Ноктите 28 Count (Кашмир) (3 Парчиња)

DEN 436.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

3 Парчиња.Потенка На Cuticle За Лесна Фит.За Совршен Природен Изглед,.Никогаш Не Чипови, Силна Совет,.Омекнат Насмевка Линија.Потенка На Cuticle За Лесна Одговара, За Совршен Природен Изглед, Никогаш Не Чипови, Силна Совет, Омекнат Насмевка Линија, Флексибилни Се Вклопуваат.