SGT ЈАЗЛИ Извртени MFP - Лесни Multifiliment Јаже за Декорација Проекти, Изградба Сајт Користи (1/2 x 600ft, Сина)
  • Ново

SGT ЈАЗЛИ Извртени MFP - Лесни Multifiliment Јаже за Декорација Проекти, Изградба Сајт Користи (1/2 x 600ft,

DEN 3358.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

3-ВЛАКНО ИЗВРТЕНИ ЈАЖЕ - лесен и достапен извртени multifilament полипропилен јаже, кој е лесен-за-користење и трае подолго од природни влакна јажиња.Нашиот сите намена јаже е совршен за било внатрешна или надворешна проект во рамките на една фарма, марина, градилиштето, театар, дом на проекти и декорација проекти.POLYPRO БЕНЕФИЦИИ (MFP) Multifilament Полипропилен Јаже доаѓа поевтино од најлон и полиестер без да се жртвува перформанси; овој синтетички јаже е совршен за спојување.Јажето е мека на допир и се направени без опасни хемикалии или бои, што го прави идеален избор за работа со животните.Полипропилен е buoyant и ќе плови во вода.СИЛА или калем од 600 метри.SGT ЈАЗЛИ MFP Јаже дијаметар, дебелината опции на 1/4 инчи или 1/2 инч.Достапни бои : Црна, Бела, Тен, Сини, Црвени, Портокалови и Зелени.ВЕТЕРАН во СОПСТВЕНОСТ и УПРАВУВАНИ - Исто како на Маринскиот Корпус, SGT ЈАЗЛИ е посветена да биде најдобар од најдобрите.Ние продолжат да живеат со мотото, Семпер Fidelis—Секогаш Верни.Нашата лојалност кон нашите клиенти е она што не прави нас, кои сме ние, а причина ние да продолжи да расте во популарност и производ придонеси.Ние и ветуваме за одржување на цврстината и доследноста на нашите производи.Ние, исто така, се помине одредување на нашите масовно на заштедите на нашите клиенти.