Microliter 09-1200-100 Тип 1 Borosilicate Стакло Јасно Шишенцето со Стакло Вметнете и во Прилог Пролет Инсталиран, по повод Одбележувањето Печ, 300µL Капацитет, 9 mm Капа Големина (Паку?
  • Ново

Microliter 09-1200-100 Тип 1 Borosilicate Стакло Јасно Шишенцето со Стакло Вметнете и во Прилог Пролет Инсталиран,

DEN 4192.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Направени од Borosilicate Стакло. 9mm Капа Големина. 300µL Капацитет.Земја на потекло : сад.Micro Liter ампули се чистат и пакувани во заверен Класа 10000 чиста соба според интегриран процес, развиена за да се елиминира chromatographic грешки поврзани со ампули.Ампули и влошки се направени од Тип 1 borosilicate стакло или полипропилен.Критична физички димензии се целосно тестирани, како и хемиска чистота тестирање за да се осигура дека трага нивоа на остатоци не се присутни.