WALNUTA Коса Clipper USB Полнење Коса Clipper Прилагодливи Челик Сечилото Професионални Коса Clipper Електрични Clipper (Боја : A)
  • Ново

WALNUTA Коса Clipper USB Полнење Коса Clipper Прилагодливи Челик Сечилото Професионални Коса Clipper Електрични

DEN 1697.52

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Напон : 100-240 V.Големина : 19*5cm.Боја : сребро и злато.материјал : метал.Моќност тип : батерија.Пакет се Вклучени : 1 x електрични clippers1 x заштитна cover1 charger1 x чистење brush1 x manual1 x наметка (изберат правото опција)1 x оригинални boxfeature : LCD батеријата екранот, можете јасно да ги видите останатите battery Professional фризура алатки, или household4 сечење водичи (1.5 / 3 / 4.5 / 6mm)3 V голема брзина професионални 390 голем мотор, постојана брзина, 2 speed Fast полнење, силна power Use време : 300 minutes Charging време : 3 часа.