Течни Латекс Модата - Амонијак Слободни Физичко Лице боја за Деца и Возрасни, Идеален за Уметнички дела, Партии, Училиште Игра, Cosplays и Концерти, Зелена - 16 оз
  • Ново

Течни Латекс Модата - Амонијак Слободни Физичко Лице боја за Деца и Возрасни, Идеален за Уметнички дела, Партии,

DEN 359.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

✅ Лесна Апликација & Отстранување : Ова Костим Создавање Боја е лесно да се примени и тој доаѓа надвор брза премногу!Вие едноставно треба да кожа го исклучите вашата кожа или исплакнете со fulsome млака вода. ✅ Совршен Партија Додаток : Ова cosplay тело боја е идеален додаток на зачини до вашата следна забава, на фестивалот, photoshoot, или ноќ-out.За двете аматери и професионалци. ✅ Погоден за Повеќе Наврати : Возрасни cosplay бои се од огромна важност за општа костим создавањето.Користете го за драма, образование, драми, cosplays, фустан-up, carnivals, и многу повеќе!За шминката се соочуваат со сликарството или полно работно тело сликарство. ✅ Безбеден за Кожата : Нашето тело уметност боја е испробани и тестирани и нема да предизвика штета или реакции, дури и на чувствителна кожа.Може да се користат на лицето, рацете или телото. ✅ Боја на Вашето лице & Тело : Нека забавата може да започне!Многу лесно и безбедно да се користи!Се твоите дела, сите ќе се погледне во него!Се зачуди од страна на оние исклучителна магичен боја ефекти може да се дизајн на вашето тело.Течни Латекс Модата нуди широк спектар на карактер создавање боја за реални и премиум изглед.Ние не правиме компромис со нашите производи.Во едноставни зборови, нашите производи се добро да се оди.Ако сакаш да се појави ghoulish, да стане зомби, чудовиште, тогаш не гледам понатаму.Оваа Амонијак слободни лице боја може да се искористи за да се создаде сите овие ефекти и повеќе.Вие сте ограничени само од вашата имагинација!.Имаме ви се покриени—буквално.Оваа професионални одделение театарот и уметноста боја е идеална за правење незаборавно костим за ноќта на Вештерките или костим партија.Пробвам.Тоа е полесно отколку што мислите, а повеќе забава отколку што некогаш верува дека е можно.