НИ Органски Шипинка Семе на Нафта, USDA Сертифицирани Органски, Чист, Ладно-цедените, Нерафинирано (1 Галон (128 fl мл))
  • Ново

НИ Органски Шипинка Семе на Нафта, USDA Сертифицирани Органски, Чист, Ладно-цедените, Нерафинирано (1 Галон

DEN 8711.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

САМО ЕДНА СОСТОЈКА : 100% Чист USDA Сертифицирани Органски Богородица Шипинка Семе на Нафта / Нема Филери, Не Dilutions, Не Paraben, Нема Алкохол, Без Мирис.Највисок Премиум ААА Одделение Органски Шипинка Масло.Квалитет Загарантирана со НАС Органски.Овој производ НЕ е произведен од страна на приватни етикета произведувач.ПРЕДНОСТИ : се Користи локално за обновување & ревитализација на сува кожа, оштетена кожа, брчки, лузни, стрии, осип, изгореници, акни, лузни, дерматитис, флеки, кршливи нокти, псоријаза, егзема, hyper-пигментацијата, зрачење и сонцето штета, сува & оштетена коса, анти-инфламаторни.НАПРАВЕНИ ВО САД : Нашата Шипинка Масло е 100% Чист, Ладно-цедените, Нерафинирано, Сите природни, и Пакувана во U. S. A. со повисоки стандарди.ЉУБОВ ИЛИ ПАРИ НАЗАД ГАРАНТИРА : гаранции кавга слободен политика на враќање.Нема апсолутно никаков ризик за вас кога ќе ги нарачате сега!Ако не сте целосно задоволни, едноставно јавете услуги на клиентите и да се добие целосна наплата плус дури и бесплатно враќање етикети.НИ Органски бренд гарантира највисок квалитет.Се погледне за USDA печат на производ за вистински Органски.НИ е Органски сертифицирани органски Шипинка Семе на Нафта, содржи есенцијални масни киселини (омега 6,3 и 9) и полн со витамини и масни киселини кои драстично ќе се подобрува вашата кожа.Шипинка масло е навистина извонреден природен производ, со неверојатна подмладување на кожата и косата климатизација својства.Тоа се користи за генерации од Andean Индијанци на Чиле кои се признати години дека Шипинка масло имал исклучителни исцелување нега и нега на коса бенефиции.Користи за : Сува и/или груба кожа, Егзема, Дерматитис, Псоријаза, стрии, лузни од акни, или сончевите дамки, Сува, Досадна & Оштетена коса, првут, го Негуваат кршливи нокти, Предвремено стареење.