Лизгачки Штала Вратата 18 x 96 со Хардвер | Quadro 4115 Бела Свила | Врвот на Планината 6.6 FT Железнички Закачалки Здрав Set | Цврсти Дрвени Панел Внатрешни работи Врати
  • Ново

Лизгачки Штала Вратата 18 x 96 со Хардвер | Quadro 4115 Бела Свила | Врвот на Планината 6.6 FT Железнички Закачалки

DEN 1108.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

✔️ СЕТ ВКЛУЧУВА - бела врата, црна челик пруга 6.6 ft со пред-drilled дупки, закачалки, кат водич, вратата стоп, анти-скок игли, завртки.Сите лизгачки хардвер собата вклучени.Каналите за подот водич треба да биде drilled.Вратата доаѓа без било какви дупки за хардвер. ✔️ ВНАТРЕШНИ работи ШТАЛА ВРАТА - вратата е високо функционална куќа додаток кој заштедува простор и обезбедува долготрајни услуги.Вратата виси и слајдови на железнички намалување на дозата треба за на врата рамки и скапи се заклучува.Лесно да го инсталирате на хардвер или заштедува време.Штала врати за плакари, штала врата со хардвер комплет вклучени. ✔️ ЗАТВОРЕНАТА ВРАТА - Вратата направени од цврст МЕДИЈАПАН и се покриени со еко-дрво.Пред-Готови, Еко-Пријателски, Со Голема Издржливост, Чиста Способност & Квалитет, Стабилност Нула & Дамка Отпорни. ✔️ CUSTOM SIZE — Вратата може да се скрати на 3/4" на врвот и на дното, на 3/4" на левата и десната страна, како и. 5 FT штала хардвер, 6 FT штала хардвер може да бидат обезбедени по барање. ✔️ Целиот СПЕКТАР НА ХАРДВЕР - Секој дел може да се customizes на вашата желба.Неколку големини и бои се достапни.Ве молиме контактирајте со нас за да добиете бесплатен примерок на вратата боја.Хардвер може да се испраќаат одделно. 6.6 ft долго лизгачки песна, поврзувани со две 3.3 ft пред-drilled песни.Прав обложени јаглероден челик изградба, цврсти и издржливи.Мазна, молчи и лесен операција.Ролери затка за да се спречи прекумерна брзина.Силна кат водич за стабилизирање на вратата движење.Анти-скок за да се спречи ролки од скокање надвор од патеката.Проред заштеда и лесен за инсталација.Доаѓа со сите потребни хардвер за виси на вратата.Погоден за дрво ѕидови и бетонски ѕидови.