Уметникот Берберот Стол Мултифункционален Берберот Стол Нето Црвено Бербер Стол Коса Салон Посебни Кревање Коса За Сечење Стол Перм Боење Стол Модерна Едноставна
  • Ново

Уметникот Берберот Стол Мултифункционален Берберот Стол Нето Црвено Бербер Стол Коса Салон Посебни Кревање Коса

DEN 1675.20

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

[Мултифункционален класичен моден дизајн]Нашата стол има 360 степени rotatable и агол-прилагодлив подложка за нозе,и на тешки хидраулична пумпа.Таа е погодна за сите типови на луѓе на различни височини.Висок квалитет на СТП кожа е издржлив и еластична,што може да создаде луксузен изглед во салонот.На светли бои го направите да изгледа стилски и модерен,кој дефинитивно ќе привлече голем број на клиенти за вашиот бербер. [Лесно да се чисти]Висока густина сунѓерот и ПВЦ кожа ергономски дизајн на стол,што е повеќе погоден за чистење,само избришете ја со влажна крпа. [Удобно и лесно да се соберат]На задебелена седиште перница и backrest се изработени од кожа и сунѓерот материјали за да се обезбеди на клиентите со голема удобност.Право големина ги задоволува потребите на повеќето корисници.Нашите стол е лесно да се соберат,треба само да се поврзете на соодветните делови на стол со завртки или завртки,и сте подготвени да ги користат. [Солиден и издржливи] : тешки-должност хидраулична пумпа со товарот капацитет до 330 фунти.Обезбеди на клиентите со подобра стабилност и совршено одговара со целиот дизајн. [Употреба место] : Ова берберот стол е широко се користат во берберот продавници,салони,тетоважа, продавници,итн.,да се обезбеди вашите клиенти со удобно место за да се релаксираат.