Под Оклоп Момчиња HeatGear Armour ¾ Печатени Leggings
  • Ново

Под Оклоп Момчиња HeatGear Armour ¾ Печатени Leggings

DEN 417.60

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

90% Полиестер, 10% Elastane.Увезени.Машина За Миење.Heat Gear ткаенина е ултра-меки & мазни за екстремни удобност со многу мала тежина. 4-начин се водат изградба се движи подобро во секој поглед.Материјал фитили пот & суши навистина брзо.Конструиран еластична корселе.Под Оклоп е мисија е да се направи на сите спортисти подобро преку страст, дизајн и немилосрдните извршување на иновации.