Пријатна Маскирани Ќебе за Возрасни & Деца Руно Графички погоден за носене Худ Наметка Цветни Печати Фрли Ќебиња
  • Ново

Пријатна Маскирани Ќебе за Возрасни & Деца Руно Графички погоден за носене Худ Наметка Цветни Печати Фрли Ќебиња

DEN 719.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Увезени.Повлекување На затворање.Машина За Миење.СУПЕР МЕКИ - Маскирани ќебе е направен со дебели sherpa и пријатно микрофибер материјал, кој површината е механички обработени за да се произведе газирани кадифен се чувствуваат. 3 ГОЛЕМИНА на РАСПОЛАГАЊЕ - 50" x 40" / 60" x 50" / 80" x 60"; руно маскирани ќебе, погоден за деца, возрасни, родители и баби и дедовци!.КАРАКТЕРИСТИКИ - погоден за носене маскирани ќебе има двојно-layer структура, која го чува топли и е лесен во тежина, тоа нема притисок на телото, е издржлив и може да се здипли compactly.ДОМА ДЕКОР - Печатени маскирани ќебе 3 D дигитален печатење во боја технологија прават модели богата и светла, и тоа го прави вашата спална соба и дневна соба со софа нов изглед.СОВРШЕН ПОДАРОК - ЕДЕН heartwarming ќебе за семејството и пријателите.Тие се добри подароци за сите возрасти - мажи, жени и деца за роденден, housewarming, ноќта на Вештерките Ден, Денот на Благодарноста, Божиќ, Итн.Материјал : Flannel Size : 50" x 40" (127cm x 102cm)60" x 50" (153cm x 127cm)80" x 60" (204cm x 153cm)Маскирани Design Unique Print Soft & Warm Anti-Pilling Easy Clean Long Lasting Package : 1 PC Маскирани Blanket Please Забелешка : Поради рака мерка, големината може да се 1" error Due на Различни Монитор, бојата може да има разлика.