Булчински Туш Декорација јас 80 Пак јас се Зголеми Злато Bachelorette Партија ќе се Сретне јас Балони Garlands Хартија Фанови Банери Sash Tassels Swirls Confetti јас Невестата да Биде и Не?
  • Ново

Булчински Туш Декорација јас 80 Пак јас се Зголеми Злато Bachelorette Партија ќе се Сретне јас Балони Garlands

DEN 335.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

✔️ЗЛАТЕН СЈАЈ НЕВЕСТАТА ДА СЕ БАНЕР : Врвен Квалитет Златен Сјај "Невестата Да Биде" банер.Оваа bachelorette партија оркестарот ќе направи голема изјава на вашиот ангажман партија.Оваа "Невестата да Биде" банерот е совршен за bachelorette фото кабина реквизити.Тоа е совршен за свадба туш декорација, со исклучок на буквите "Да" и само со помош на "Невеста" во Банерот.Секоја буква во банерот е (7" до 4" инчи). ✔️КРПА SASH & ХАРТИЈА ФАН : Невестата да биде ќе љубовта овој прекрасен крпа bachelorette sash.Домот розова Боја со Златни букви и полу-круг свиткани рабови ќе удар вашиот ум.Ова платно sash е дизајниран за совршено да остане во место на вашиот bachelorette фустан.Домот се зголеми злато тема хартија фанови кои ќе го направат вашиот булчински партија поп.Двете еднострани хартија вентилатор кој може да се користи или како ѕид backdrops или суспендира на таванот. (1pcs 8"), (2 парчиња 10"), (1pcs 12"), (2 парчиња 16").Вкупно 6pcs хартија фан. ✔️РОЗОВО ЗЛАТО & CONFETTI БАЛОНИ : Ова 12-инчен Розово Злато & Confetti Балони ќе комплимент вашиот ангажман партија украси оставајќи го ви со прекрасен амбиент за вашиот посебен ден.Оваа bachelorette оркестарот ќе се направи совршен bachelorette фото албум.Оваа група ги вклучува 6pcs Розово Злато & Confetti Балони што го прави вкупно 12pcs.На фотографиите се сигурни да се појави со овие смешни bachelorette партија. ✔️ДИЈАМАНТ СТИЛ ФОЛИЈА ПРСТЕН БАЛОН : Вашиот непослушен bachelorette партија резерви не е комплетна без оваа симпатична стил на дијамант прстен балон.Прстен големина 27inch x 24inch.Голем bachelorette партија пак сакате да ги вклучите во вашиот булчински туш партија резерви.Прекрасната прилог на булчински туш bachelorette фото рамка и свадба декорација. ✔️TASSEL & CONFETTI : Вклучува 15 tassels со 3 различни бои (Златна, Розова и боја на слонова коска).Секој Tassel не дојде составуваат и тоа е околу 12 инчи долго по монтажа.Совршен булчински туш оркестарот треба вклучени во вашата bachelorette партија материјали за полнење.Исто така, нашата 3 мешана боја Confetti додава екстра pop на боја на вашиот булчински туш декорација.Таа доаѓа во три различни бои (Розово Злато, Розова и боја на слонова коска).Красат вашата маса, подови, ѕидови или за вашиот bachelorette партија.