CHNOOI Ратан Ткиво Кутија Руралните Стил Рачно Изработени Правоаголна Ратан Дрвени Покрие Ткиво Кутија за Складирање Кутија Додатоци (Боја : Стил Б, Големина : Medium)
  • Ново

CHNOOI Ратан Ткиво Кутија Руралните Стил Рачно Изработени Правоаголна Ратан Дрвени Покрие Ткиво Кутија за Складирање

DEN 9412.56

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Направен од природни ратан, тоа е силна и не ќе дисторзии.На минималистички дизајн може да одговара најмногу декорација на вашиот дом.Тоа е многу погодна како семејство затоплување подарок за семејството и пријателите.На тенка хартија лесно може да се земе од пакетот и се става во тенка хартија држачот.Стилски и убави, чувајте го на хартија за крпи и, со покритие за дизајн, прашина-доказ и нечистотија-доказ.Направен од природни ратан, тоа е силна и не ќе дисторзии.На минималистички дизајн може да одговара најмногу декорација на вашиот дом.Тоа е многу погодна како семејство затоплување подарок за семејството и пријателите.На тенка хартија лесно може да се земе од пакетот и се става во тенка хартија држачот.Стилски и убави, чувајте го на хартија за крпи и, со покритие за дизајн, прашина-доказ и нечистотија-доказ.Материјал : Rattan Style : Country Laying метод : седиште type Applicable хартиена крпа : отстранлив хартија towel Package содржи : 1 ткиво кутија (не се од хартија)Во прилог на други производи, само објектите во над пакување.белешки : Поради разликата во светлината на екранот, бојата на објектот може да биде малку поинаков од сликата.Поради прирачник за мерење, големината може да има грешка на 1-2 cm.ве потсетам : По добивањето на пакување, ве молиме проверете пакување и производот внимателно.Ако примен објект е неисправен или има било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail да го реши проблемот.Ние ќе ви одговори што е можно поскоро и да се потрудиме да ги задоволат вашите потреби!Ве молиме овозможи 1-3мм мерење на отстапување се должи на рачно мерење.