Најновите HP 14-инчен Chromebook HD SVA (1366 x 768) екран осетлив на допир, Intel Dual-Core Celeron N3350 На 1,1 GHz, 4GB DD3L RAM меморија, 16GB eMMc Хард Диск, Bluetooth, HDMI, Стерео Звучници, HD Камера, Google Chrome опе?
  • Ново

Најновите HP 14-инчен Chromebook HD SVA (1366 x 768) екран осетлив на допир, Intel Dual-Core Celeron N3350 На

DEN 4799.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Intel Celeron N3350 На 1,1 GHz Dual-Core процесор. 4 GB Меморија Модул; ви овозможува да се справи со повеќе задачи. 16 GB e MMC складирање; обезбедува комбинација на складирање и брзина.Intel HD Graphics 500 14" HD екран осетлив на допир Екран.Google Chrome оперативен СИСТЕМ; обезбедува основни карактеристики и функционалност.