LSJZZ Лицето Steamer Домаќинство Steamer Топла и Ладна Dual-Џет Нано Спреј Moisturizer, Убавина Инструмент Лицето Овлажнител Длабоко Навлажнувачки и Трајни Навлажнувачки
  • Ново

LSJZZ Лицето Steamer Домаќинство Steamer Топла и Ладна Dual-Џет Нано Спреј Moisturizer, Убавина Инструмент Лицето

DEN 1252.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

НАДГРАДИ НАНО-ПАРЕА ТЕХНОЛОГИЈА : апарати за Домаќинство лицето steamer, користејќи ексклузивни atomization светилка и нов sonic atomizer дизајн, може да произведе нано-пареа со негативно наелектризирани јони честички.Комбинираниот ефект на нано пареа и ionized вода честички може да навлезат во кожата и до 10 пати, unclog порите и подобрување на тонот на кожата, што значи дека можете да уживате во професионална обраснат на лице спа дома или на патување.СУПЕР HAZE : Целосна моќ на пареа може да се претвори чиста вода во фини честички во само 30 секунди, за производство на силен и единствен магла.Водената пареа се произведени од страна на обичните пареа мотор не е на нано-ion магла и не можат да навлезат длабоко во порите.Иако нашето лице steamer може да се зголеми на пенетрација на кожата и до 10 пати, тоа значи дека вашиот циркулацијата на крвта може да се зголеми до 10 пати.ОДНЕСЕТЕ ДОМА БАЊАТА : Сега, можете да уживате во убавината ефекти на нашето лице steamer третман во удобноста на вашиот дом, и нашиот комерцијален нано-ion испарување технологијата може да ви обезбеди со блескав, хидриран кожата во минути.ДЛАБОКО НАВЛАЖНУВАЧКИ : ја Прават кожата мека-дали имате сува и уморна кожа која може да длабоко придавам влогови и да се зголеми цврстина?На пареа се генерирани од нашето лице сауна и овлажнител може да се зголеми протокот на крв на лицето и вратот и се отвори порите и да се зголеми апсорпцијата на вашиот омилен пептиди, серуми, moisturizers и креми, длабоко во кожата.АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ на ТАЈМЕРОТ ПОСТАВКА : Smart исклучување функција Ако нема вода во резервоарот за вода, на лицето steamer автоматски ќе се исклучи за да се избегнат повреди.Тоа може да се користи за нормална, мрсна, сува, комбинација и чувствителна кожа типови да им помогне на кожата и враќање на нејзината нежна и здрава состојба.Име : Испаруваат Лице Instrument Power : 320w Frequency : 50hz Water Капацитет : 180ml Working Време : Топло Магла 18min/Студената Магла 60ми.