Отпор Бенд Хип Јамка Отпор Бенд Фитнес Вежби Нога Бедрото Хип Задникот Клеча Појас Против Пролизгување Прашка | Отпор Бенд | Спорт
  • Ново

Отпор Бенд Хип Јамка Отпор Бенд Фитнес Вежби Нога Бедрото Хип Задникот Клеча Појас Против Пролизгување Прашка

DEN 448.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

★ 【Надградена верзија отпор бенд】 -Трајни, не се лизга дизајн отпор бенд е различна од латекс / гума фитнес бенд.Нашиот фитнес бенд е направен од високо-квалитет памук полиестер водат ткаенина, па фитнес бенд ќе не слајд или се тркалаат кога се користи. ★ [Безбедно отпор бенд, нема да се скрши] -фирма и фирма за шиење метод го прави тоа не е лесно да се скрши.Нашите спортски појас е многу побезбеден од латекс.Отпор хип ремени може да ви помогне да клеча надолу правилно и да ја задржите вашите колена права, па тоа добро функционира. ★ [Три Отпор Нивоа]-хип заеднички има три отпор нивоа за да изберете од, погоден за искусни спортисти или се почетници кои имаат само учествуваа во фитнес тренинг.Нашите поголем отпор бенд ќе одговараат на повеќе спортски ентузијасти. ★ 【Преносни и ефикасна јамка појас】 -Лесни отпор појас и складирање торба, лесно може да се донесе до кое било место.Без разлика каде се наоѓате, вие може ефикасно остварување на хип појас преку овој нога и хип вежбање, истегнување вежби, јога и така натаму. ★ Да може ефективно да се подобри мускулната сила, физичка активност и флексибилност.Подобрување на атлетските перформанси за да помогне во лекувањето на разни хронични болести.Евтини Отпор Бендови, Купи Квалитетни Спортови и Забава Директно од Кина Добавувачи : Унисекс Плен Бенд Хип Круг Јамка Отпор Бенд Тренингот Вежби за Нозе Бедрото Glute Задник Клеча Бендови Не се лизга dropshipping Enjoy ✓Бесплатен Превозот во Светот! ✓Ограничено Време Продажба ✓Лесно Да Се Вратат.