MTH Железнички Кралот BOostoN Ffire Одделот BOXCAR О Мерач Воз автомобил 30-74909 Нови 30-74909
  • Ново

MTH Железнички Кралот BOostoN Ffire Одделот BOXCAR О Мерач Воз автомобил 30-74909 Нови 30-74909

DEN 4368.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

MTH ЖЕЛЕЗНИЧКИ КРАЛОТ BOosto N Ffire ОДДЕЛОТ BOXCAR О МЕРАЧ воз автомобил 30-74909 НОВИ 30-74909 30-74909 Првиот Responders Возен Парк.Normal0 MTH Железнички Кралот 30-74909 MTH Железнички Кралот BOoston Ffire Одделот Кутија Car Features : Intricately Детални Трајни ABS Тело Метални Тркала и Оски Умре-Фрлија 4-Тркала Камиони Оперативни Умре-Фрлија Метал Couplers Шарени, Атрактивна Боја Шеми Декоративни Кочница Тркала Брзо-Агол Тркала Поставува needlee-Точка Оски Лизгачки Автомобил Врати Единица Мерки : 11 5/8" x 2 1/2" x 3 3/8" Работи На О-27 Curves O Gauge2018 том 1 Catalog This е ново.Тоа НИКОГАШ не Bbeen се кандидира!Ова ќе работи со вашиот LLionel, MTH, Weaver, Кк-Линија, и MDK Песна.клучни зборови : Дел 6-12042 0 30" roadbed & иглички 6-65024 665024 O27 35" Sscale 6-65523 Традиционалните 3 железнички 6-12014 10" 3 Железнички Roadbed 6-65500 0 Sscale Традиционалните метал 2500 Долг Воз 612014 6-12042 6-12024 3 Железнички 5 1/2 6-12040 ADDAPt Тубуларна Челик 6-24213 6-62900 Трансформатор Hookup Жици 612041 6-12043 048 0-48 O48 O-48 612043 6-65501 O31 031 Дел 6-12016-85413 Трансформатор Моќ Конектор 6-65113 O27 Sscale криви 6-12925 3 Железнички Тубуларна Челик 40-1001 Real Ttrax 612015 612015 6-12059 612059 Обвивка Запира Фас Брзо Мега -JTM104 JTM-104 JTS104 Мотор 6-12053 Трансформатор Поврзување за 6-12016 6-65554 Тубуларна 6-24213 BAC 44584 e EZ 6-65551 joiners jointer Lockon Заклучување на 44499 6-12056 3 Железнички w/Roadbed 60" радиус 1011 Гума 4 САД Aatlas 40-1019 401019 30 Вистински Ttrax 6-12016-85413 Трансформатор Терминал & Жица 6-65572 Тубуларна Црна Дел Врски иглички 35-1005 6-49853 40 dia AMEteer Песна 6-49852 Електрична енергија bblocking Конекции 6-65543 836 22 Црна Вратоврска 6-12014 6-12015 6-12016 40 x 60 Изгледот 6-12036 Автопат Inter Ramp 6-62900 3 железнички Моќ Конектор БЕЗ Жица 40-1003 401003 Real Ttrax О Мерач Lockon 6-49862 Долго 44887 Никел-Сребрена Долго w/Roadbed Железнички 6-12061 Дел 11.25 Степен 84" Dia AMEter 842 АТЛ 842 Трансформатор Jointer 168 178 Sscale мерач fl LEXible крива железнички 6-12056 40-1042 401042 Криви 6-12016-85413 Воз Врска Жица Парче 40-1054 Железничката 54 Dia AMEter 44598 10 Нога Con.