MKVRS Јога Фитнес Бол Експлозија-Доказ Јога Топката 45см Децата Сензорна Интеграција Обука Бремени Жени Посебни Midwifery Повеќе Спецификации Пилатес Топка, Дома Гимнаст?
  • Ново

MKVRS Јога Фитнес Бол Експлозија-Доказ Јога Топката 45см Децата Сензорна Интеграција Обука Бремени Жени Посебни

DEN 1967.28

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Експлозија-доказ и бавно дефлација-Нашиот фитнес топки се направени од саќе структура,која може да разбивам,полека, и може да се спротивстави на експлозија ако зимските,а со тоа намалување на ризикот од повреда поради паѓа на земјата и обезбедување на вас со интимните заштита.Исто како и вашиот прекрасна мајка!.Не се лизга површина-Швајцарски топки не се fussy на сите кога ќе се практикуваат на областа-без разлика дали дома,во салата или на отворено,на високо-квалитетни не се лизга функција ќе направи да се чувствувате безбедно и да се направи вашите движења безгрижно.АНТИ-ПРОПАДНА МРАЧНО ДИЗАЈН : игра улога на анти-пропадна за време на употреба,безбеден,удобен и лесен за контрола.ПАУЗА БЕЗ ЕКСПЛОЗИЈА : материјалот е направен од експлозија-доказ ПВЦ,и зимските област нема да се повлече, освен.ЗГУСНЕ БАРИЕРА : Јакнење на тензијата на топката ѕид,да се зголеми носивоста/анти-притисок.опис на производот : Таа е семоќен-Пилатес,јога,бременост гимнастика или други ниско влијание спортски,сè.Не заборавајте полно тело, вежби топката HIIT аеробик.Име : Јога ball Color : Сина,Сива,Зелена,Розова,Виолетова,Red Material : Plastic Item Дијаметар : 45см,55cm,65cm,75см,85cm,95cm Age Опсег (Опис) : Возрасни,Children Suitable за : Биланс,Стабилност,Бременост и Физички Therapy Note : над производ податоци е прирачник за мерење,ќе има мала грешка,ве молиме обратете се на вистинскиот производ,ви благодариме за вашето разбирање.