Ji Ша Нордиските Ковано Железо Облека Складирање Кошница, Домашна Облека Складирање Перење Кошница Кошница Играчка Барел Дневна Соба Декорација Кафе На Маса
  • Ново

Ji Ша Нордиските Ковано Железо Облека Складирање Кошница, Домашна Облека Складирање Перење Кошница Кошница Играчка

DEN 431.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Големина : 56 CM*34 CM*44 CM,.Дизајн : Покриени дизајнот не е само за складирање кошница, исто така, може да биде едноставна украсни мали кафе на маса, погоден за секоја домашна декорација.Процес : се усвојува висока температура спреј технологија, е еколошки и здрав, не е лесно да избледи, и има долг животен век.Капакот е изработен од чисто природни букови текстура.Материјал : Тоа е направен од висок квалитет на метал рачно изработени материјал.Таа има силна товарот капацитет, со едноставен и модерен, и тоа не е лесно да ' рѓа, анти-корозија и влага-доказ. 100% нови производи, ако имате прашања за овој производ, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори на вашата порака во времето.Недела зафатени со работа, конечно може да се направи Врколак за викенд.На врколак кошница чека во ќош и може да биде испратена во секое време.Флексибилни и convenient Easy да се поместиме од спалната соба за да се laundry Durable Iron дизајн на рамка, голем простор можат да се сместат една недела на валкани clothesspecification : Име на Производ : Валкана облека складирање basket Material : метал боја : gold Size : 56 CM*34 CM*44 CM,Опсегот на примена : облека, играчки, дневни потреби, чевли, итн.Мерки на претпазливост : 1. Овој пакет содржи само складирање кошница и не содржи декоративни елементи на сликата.2, поради прирачник за мерење, производот ќе има некоја грешка од 1~3cm, не влијаат на нормалната апликација, ве молиме understand3, поради осветлување, екранот / контрастот, производот може да биде суптилен боја разликата со picture100% задоволството на клиентите : 1,100% нови производи, ако имате прашања за овој производ, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние веднаш ќе ви одговори на you2, пристигнување време 7~21 дена, 24 часа на клиентите service3. Ако сте задоволни со нашите производи и услугата за билети, ве молиме да ни даде позитивна оценка, ви благодарам многу.