30 Парчиња Велигден Јајце Недовршени Дрво Украси Дрво Парчиња DIY Занаети Недовршени Дрвени Велигденски Украси со Коноп Јаже за Деца Велигден Партија Резерви Дома В?
  • Ново

30 Парчиња Велигден Јајце Недовршени Дрво Украси Дрво Парчиња DIY Занаети Недовршени Дрвени Велигденски Украси

DEN 359.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Исклучителна занает : сите Велигденски јајца дрво парчиња се направени на недовршени дрво и намалување на прецизност; работ е полиран сосема мазна, ви овозможи да го сликам безбедно како ви се допаѓа; стрингот е направен од коноп јаже.Разноврсна : Велигденски јајца недовршени дрво украси може да се примени за да се плакети за Велигден Ден, виси embellishments, подарок ознаки, персонализирани картички и занает проекти.Можете да ги сликам во различни бои со вашите деца, за да се создаде незаборавни меморија заедно.Може да се спушти слушалката : секое дрво украс има дупка на врвот; можете да ја исечете коноп јаже ние нуди во пакет во неколку парчиња и ги користите за да висат дрвени парчиња за да се направи подарок ознаки, домашна декорација.Две Големини Случајно, се Испраќаат : постојат два различни стил на парчиња дрво, вие автоматски ќе добијат еден од следните два стилови на дрвени парчиња.Еден е дрво чипови кои содржат 3 различни големини, најголемата големина е 4.72 x 3.58 x 0.11 инчи; средната големина е 3.94 x 2.99 x 0.11 инчи; најмалата големина е 3.15 x 2.36 x 0.11 инчи; за други е само една големина дрво парче, кои мерки 3.94 x 2.99 x 0.11 инчи.Две стилови се испраќаат по случаен избор, ве молиме да очекуваме да на тоа.Доволно количество : ќе добиете 30 парчиња Велигден јајце дрвени парчиња во 3 различни големини и 1 парче коноп јаже во 393 инчи; можете да DIY боја тоа според вашиот различни потреби.Различни функција : Велигденски јајца недовршени дрво украси може да се примени за да се плакети за Велигден Ден, виси embellishments, подарок ознаки, персонализирани картички и занает проекти.Можете да наслика дрвени парчиња различни модели со вашите деца, за да се создаде незаборавни меморија together Each дрво украс има дупка на врвот; можете да ја исечете коноп јаже ние нуди во пакет во неколку парчиња и ги користите за да висат дрвени парчиња за да се направи подарок ознаки, дома декорација Забелешка : вклучувајќи јажиња, коноп, чувајте го подалеку од дете помладо од 13 години.