Скот Мажите Крстарење Чевли
  • Ново

Скот Мажите Крстарење Чевли

DEN 3358.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Гумен ѓон.Станот Влечење - Целосна Гумени Outsole.Целосна должина на Кинетичкиот Пена Midsole - e RIDE Midsole.Конструиран Воздух Мрежа - Внатрешна Поддршка Кафез.Конструиран Перформанси Јазик.ПЕТА ДА FOREFOOT КАПКА - 11mm.Од cruisy обука милји на вашиот прв маратон, на СКОТ Крстарење е сите за возење.Нашата единствена e RIDE midsole геометрија го задржува милји тркалање преку додека одговора на Кинетичкиот Пена midsole материјал се враќа 14% повеќе енергија за да бидете сигурни дека секој напор да се направи се случува во propelling до вашите лични целната линија.Завиткување вашата нога во супер удобен инженерните горниот дел, на СКОТ Крстарење е чевли ќе уживате во секој чекор од патот.