Печат Крстот Бод Везови Колекции -Животинско Бел Тигар - Претходно Печатени Платно Модели Везови Занаети 11CT Крст-Бод Материјали Везана Подароци.Модерната Занаети ?
  • Ново

Печат Крстот Бод Везови Колекции -Животинско Бел Тигар - Претходно Печатени Платно Модели Везови Занаети 11CT

DEN 792.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

❤Големина : вез комплет вклучува 40x50cm претходно печатени платно, памук конец, памучна ткаенина, игла и краток опис. 11 CT може да се пресмета 11 парчиња на ткаенина по инч, што е полесно отколку 14 CT. ❤High-End & Природен Материјал : Египетскиот Долго-главен памук конец што се користи во Крос-Бод за Полнење е мека, светла боја и издржливи - изработка на вашиот Крстот Бод свиленкаста, живописни и долготрајни.На Перат бои што се користат се безбедни за човекови и домашни миленици, без несакани ефекти на кожата. ❤Ги красат соба : Крстот бод може да ви помогне да ги красат дневна соба, спална соба, студија, градина, ресторан, бар и на други места.Завршувањето на DIY крстот бод е процес на постојано прилагодување себе и споделување среќен време со семејството или пријателите. ❤HD ПРЕД ПЕЧАТЕНИ : attern На ткаенина е јасно печатени со мали плоштади кои се обоени и означени со симболи.Секој симбол одговара на крстот бод конец во боја.Симболите се напишани на табелата, со соодветни конец во боја напишан под неа.Табелата е обично се испечатени на страната на ткаенина. ❤ Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе ви обезбедиме со 24-часовна услуга.