5Pcs Интраорална Огледала Подебели Обложени двострани Рефлектор Фотографски Орален Огледало Титаниум Обложено Стакло Интраорална Огледало
  • Ново

5Pcs Интраорална Огледала Подебели Обложени двострани Рефлектор Фотографски Орален Огледало Титаниум Обложено

DEN 573.60

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

1.5 Големина за Јазична,Buccal,Мали Occlusal,Средни Occlusal ,Големи Occlusal. 2.Фотографијата е огледало 134 целзиусови степени autoclavable.(ЗАБЕЛЕШКА : Dno не користете течни дезинфекција Детергент за огледалото,бидејќи Течност за дезинфекција може да го оштети слој на рефлексија на површината). 3.Титаниум позлата,рефлексивноста блиску до 95%,лесно ги одразуваат реалниот орална состојба за време на орален фотографија. 4.Стаклото орален огледала имаат полиран, заоблени рабови за пациентот удобност. 5.100% Задоволни Услуга Професионални услуги на клиентите е нашата посветеност за да се обезбеди сите наши клиенти се целосно задоволни.Секое производство недостаток на, ве молиме слободно контактирајте со нас.Карактеристики : Материјал : направен од висок квалитет на стакло. 5 Големина : Јазична,Buccal,Мали Occlusal,Средни Occlusal ,Големи Occlusal.Опис : 1.Висока издржливост за повторлива работа. 2.Фотографијата огледало е 134degrees целзиусови степени autoclavable. 3.Различни големини на двојно двострано огледала се погодни за снимање агли. 4.Овие огледала нудат најдобрите можни боја и image transfer.Пакетот Вклучува : 5*Стоматолошки Фотографија Огледала answer : ___________________________ NOTE : Ние се стави rotective филм на огледало.Филмот заштита на огледало од гребење за време на транспортот.Тупаница да го користите, ќе треба да отлепвам филмот од огледалото.