Psy Мраз Кофа Ананас Коктел од Нерѓосувачки Челик, Метални Бакар Чаши 800ml Москва Мазга Кригла со Капак Пиво MugDrinking Пехари и Чаши Бар Алатка
  • Ново

Psy Мраз Кофа Ананас Коктел од Нерѓосувачки Челик, Метални Бакар Чаши 800ml Москва Мазга Кригла со Капак Пиво

DEN 959.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Со голем капацитет првенство body The првенство има голем капацитет и може да се одржи повеќе,Да пиете удобно.Ананас форма креативни ананас форма, убава и модерен изглед.Удобен демонтажа и монтажни дизајн, лесен за чистење, собранието, безбедност и санитарни услови.