WENH Крпа Рек Крпа Полица Бања Рек Ѕид-Монтирани Крпа Рек Дупка Простор Алуминиум Тоалет Складирање Рек Туш кабина Двојно Бар Крпа Рек Нерѓосувачки Челик Крпа Багажн
  • Ново

WENH Крпа Рек Крпа Полица Бања Рек Ѕид-Монтирани Крпа Рек Дупка Простор Алуминиум Тоалет Складирање Рек Туш

DEN 1269.60

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ЗДРАВ & ТРАЈНИ Направен со нерѓосувачки челик, ова крпа решетката е корозија-отпорни, долготрајни и лесно да се чисти.Ве молиме Изберете Големина и Стил Кој Ви Одговара, а Потоа да се Направи Купување.Дебела База, Засилена Поддршка, Не Треба да се Купи други Додатоци, Едноставна Инсталација.Двојно Пол Крпа Багажник, Висока Температура на Печење Боја,Ng Товарот, Убава и Издржливи.Големина : 40/50/60/80см , Удар Инсталација.