UTYING Царинење St Patricks Ден Додатоци Партија Корист Сет, Детелина Лак Вратоврска, Голема Капа, Вест Одговараат,Ирски Зелена Материјали Додатоци Играчки
  • Ново

UTYING Царинење St Patricks Ден Додатоци Партија Корист Сет, Детелина Лак Вратоврска, Голема Капа, Вест Одговараат,Ирски

DEN 215.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Свети Патрик Страна Обезбедува Услуги Поставите: Свети Патрик ден Вредни Облекување-up Додаток во Собата и Партија Услуги, Свети Патрик Ден само за потребите на овој сет на украси, може да се направи да изгледа различно.Ул.Патрик партија корист додатоци поставите:Оваа зелено собата е специјално дизајниран за Ирски Зелена Карневал и е погодна за Св. Патрик партии, паради, зелена carnivals и повеќе.Премиум материјал : Свети Патрик Ден декорација за полнење е направен од високо-квалитетен материјал, вклучувајќи ги и Кадифе.Тоа може да се користи за долго време, ќе може да ги извади кога Ирското Фестивал доаѓаат секоја година!.Совршена големина : моделот на прекрасна зелена декорација на собата е прилагодено според големината на што повеќето луѓе се под големо податоци.Секој дел е многу симпатична и удобно.Задоволството на клиентите: Обезбедување 100% задоволство искуство е нашиот главен приоритет на нашите клиенти.Се чувствуваат слободни да ни порака преку "контактирајте со продавачот" ако производите не ги исполни вашите очекувања.Совршениот костим додатоци за Свети Патрик Ден, за бар-подрипнувајќи со вашите пријатели или дружење на вашиот омилен паб, или за добивање на смееш кога ќе одиме во партија или средба на работа.Материјал : Velvet Color : green Size : лак вратоврска; 18.5*12, вест : 55.5*52 Hat : висина 21.5, гребенот 6.5, внатрешен дијаметар 20cm Weight : лак вратоврска 10 грама, шапка 68 грама, вест 101 грама.