WJCCY Мажите Sweatpants Сомотски Комбинација Панталони Товар Панталони Мажите Облека Streetwear Joggers Sweatpants (Боја : А, Големина : XXL Код)
  • Ново

WJCCY Мажите Sweatpants Сомотски Комбинација Панталони Товар Панталони Мажите Облека Streetwear Joggers Sweatpants

DEN 11232.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Панталони стил : нога.Материјал состојка : 100% памук.Чист памук површина не започнете со топката, и слајд е мала.Слој на клиентите е во ред, и на допир е деликатна.Удобно слободни удобност.Релаксирачки прилагодливи, затегнување тесни појас, заднината.Памук содржина : 95% или повеќе.Големина : M L XL 2 XLLumbar тип : ниска половината.Боја : светло сива.Ткаенина материјал : Памук.Seasonable : Секојдневно.Ретро.вклучуваат : * 1 Мажи Pants Tips : Сите се рачно изработени мерки, во зависност од начинот на мерење, ако постојат 1-3 см грешки, тоа е разумно.