204Pcs Вежба Малку Сет Хексадецимален-месо тело High Speed Челик Вежба Битови ХСС Дупчење Додатоци Комбинација
  • Ново

204Pcs Вежба Малку Сет Хексадецимален-месо тело High Speed Челик Вежба Битови ХСС Дупчење Додатоци Комбинација

DEN 359.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

204 видови на додатоци, голем број, погоден за различни ситуации.Доаѓа со пластична кутија за пакување, лесен за складирање и за носење.Направени од високо квалитетни материјали, издржливи и отпорни на абење, може да се користи за дрво, метал, дури и бетон, итн.Овие вежба битови, исто така може да се користи во било комерцијално достапни cordless шрафцигер или опремени вежба малку шрафцигер.Пакетот содржи 204 Pcs различни големини на вежба бити, која може да ги исполни вашите различни потреби.Спецификација : Предмет Тип : Вежба Малку Сет Пакет Листата : 204 Pcs 51 x Ti Обложени High Speed Челик Вежба (Месинг Боја) 42 x Црното ХСС Дијаманти 14 x Камен Дијаманти (Сребро со Црвени Точки) 18 x Дрво Вежба Битови 3 x Центрирање Вежби 47 x Шрафцигер Битови 10 x Орев Возач 3 x Длабочина Запре 4 x Дупка Видов 1 x Дупка Видов Адаптер 3 x Помине Сет 3 Завртка Шини 1 x Центар Удар 1 x Коси Малку Вежба 1 x Дупка Мерач 1 x Вежба Малку Носителот 1 x Хексадецимален Штекер Клуч 1 x Складирање Кутија Големина : Прибл. 144cm / 56.7 во 41cm / 16.1 во 28cm / 11in 9cm / 3.5 во.

Item Type:
Drill Bit Set
Package List:
204Pcs
51 x Ti Coated High Speed Steel Drill (Brass Color) :
42 x Black HSS Diamonds :
14 x Stone Diamonds (Silver with Red Dots) :
18 x Wood Drill Bits :
3 x Centering Drills :
47 x Screwdriver Bits :
10 x Nut Driver :
3 x Depth Stop :
4 x Hole Saw :
1 x Hole Saw Adapter :
3 x Nail Set :
3 Screw Rails :
1 x Center Punch :
1 x Taper Drill Bit :
1 x Hole Gauge :
1 x Drill Bit Holder :
1 x Hex Socket Wrench :
1 x Storage Box :
Size:
Approx. 144cm / 56.7in
41cm / 16.1in :
28cm / 11in :
9cm / 3.5in :