DenniesCare Електрични Помине Бафер Батерија Помине Бафер Вежба и Полирач Лесно Датотека за Природно Убави Изглед на Ноктите Електрични Нокти Педикир Алатка Помине Баф
  • Ново

DenniesCare Електрични Помине Бафер Батерија Помине Бафер Вежба и Полирач Лесно Датотека за Природно Убави Изглед

DEN 479.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ЗАМЕНЛИВИ : .7 VPower Набавка : 5 V 1 ARated Моќ : 1 WCharging Време : 2 Часа.Вртење на црвено светло кога се полни.Ве молиме да користите рака крем за одржување на влага по чешлање на кутикулите и callused кожата. Напојување : 5 V 1 A.Време На Полнење : 2 Часа.ЗАМЕНЛИВИ : .Лесен и USB полнење, нема потреба за батеријата.ПРЕНОСНИ : .МУЛТИ-ЗА УПОТРЕБА : .НЕ остане на едно место за долго време, за време на користење, ве молиме да се движи напред и назад.Светлото се гаси по полнењето завршен.НАДГРАДИ ТЕХНОЛОГИЈА - Специфични апаратот внатрешен регулатор на напон коло го прави на брзина повеќе стабилен и моќни.Само уживајте во вашиот салон за убавина-како ноктите нокти насекаде и во секое време на дел на трошоците.Ноктите shaping, мазнење и сјајна.Чешлање на кутикулите и calloused кожата.МНОГУ ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА - едноставно се инсталира на соодветните мелење главата, го вклучите уредот, а потоа ќе може да уживаат во побезбедни помине нокти насекаде и во секое време.Ергономски дизајн се вклопува удобно во рака.