INTERMEC IV7D202014 IV7D, Спи,донесе една, 1W 915, RoHS
  • Ново

INTERMEC IV7D202014 IV7D, Спи,донесе една, 1W 915, RoHS

DEN 839.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Honeywell.IV7 D202014. RFID е секогаш испорачани на погодност на hands-free скенирање со малку или без човечка интервенција.Intermec ги презела за да на следното ниво со додавање на погодност на мобилност со IV7 Возило Планината RFID Читач.На IV7 е дел од наградуван семејството на Intermec читатели, кои вклучуваат неколку рачни и фиксна-планината форма фактори.Како Intermec првиот спакувани мотокар-mountable RFID читач систем, IV7 е дизајниран за сериски прилог на било Intermec поправено возило планината компјутер.Двете devi.