Еластична Јаже Фитнес Опрема, Апарати За Домаќинство Мулти-Функционални Влечење Опрема, Градите Мускулна Сила Обука Опрема Отпор Бенд, Еластична Јаже Фитнес Митин
  • Ново

Еластична Јаже Фитнес Опрема, Апарати За Домаќинство Мулти-Функционални Влечење Опрема, Градите Мускулна Сила

DEN 559.20

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Лесен и лесно да се носат, вежбање може да се врши во секое време, насекаде, без оглед на местото време.Помага да се подобри на тренер е сила, рамнотежа, флексибилност и основни стабилност.Мала големина.Анти-пропадна и носат-отпорни, дизајн : телото е анти-пропадна и се носат-отпорни, солза-отпорни, одлични перформанси, висока затегнувачка цврстина, без мирис, заштита на животната средина и безбедноста.Чисто природен латекс цевка : задебелена и дебели природен латекс цевка, силно влечење на сила, безбедно и трајни, не е лесно да се скрши.Заедничката позиција на коренот рачка на средината webbing е ист, и тоа е, исто така, цврсти и издржливи, што ќе ви овозможи да се грижите за фитнес.Мулти-цел повлече јаже може да се користи за да се применат хип мускулите, половината и стомакот мускулите, нога мускули, грбните мускули, итн.Пластични артефакт, фитнес во секое време, насекаде, исто така салата дома, мали и преносливо Својата сила се менува со промена на должината, уживате во среќата и телото форма промени донесени од страна на фитнес во секое време, насекаде Име на Производ : Нога Митинг на Опрема Поставување делови : webbing во средината, два тензија јажиња, две пена рачки Производ големина : 1.2 m, 30 кг повлече издолжување на пауза може да биде повеќе од десет пати, не-токсични и не-иритирачки Тоа има функции на апсорпција на пот, влага, и анти-пропадна, и има удобно се чувствуваат.Вежба делови : рацете, грбот, стомакот, задникот и други телесни мускули, и мажите и жените е Применливо сценарија : дома, на отворено фитнес, салата, заводот.