RTYUIE 2 Парчиња на Тешки-Должност Челик Практични Кревање Кафе на Маса Механизам Хардвер Врвот Кревање Рек Мебел Биро Виткање Хидраулични Шарки Лесно да го Инсталира
  • Ново

RTYUIE 2 Парчиња на Тешки-Должност Челик Практични Кревање Кафе на Маса Механизам Хардвер Врвот Кревање Рек

DEN 959.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Тоа е направен од тешки-должност челик материјал, рѓа-доказ и корозија-отпорни, цврсти и трајни, не е лесно да се наведнуваат и да се прекине.На капацитет на носивост е голем, кои може да се носат за 50kg/100lb, така што тие се користат како големи кревање кафе на маса механизам хардвер.Со овој лифт, може да се претвори обична кафе на маса, во функционално кафе на маса, а исто така може да се користат за промена на функциите на други табели.Користење на нив може да ви помогне да заштедите многу простор и да се направи вашиот дом повеќе чисто и уредно, која е многу погодна за вашиот проект.Лесно да се соберат и многу едноставен за употреба. 2 парчиња од практична кревање кафе на маса, механички хардвер врвот кревање рамка furniture Description : Овој пар на објектите се направени од високо-квалитетен челик, рѓа-отпорни, отпорни на корозија, цврсти и издржливи, и не е лесно да се наведнуваат.Нивната дебелина од 2,5 mm и 4.0 мм, и тие можат да носат голем капацитет од околу 50kg.Тие, исто така може да се расклопуваат и управувани, и тие може да се користи за да седат или посно според вашите потреби.Добар производ, добар квалитет и ниска цена, тоа е вреди да се купуваат.Карактеристики : Тоа е направен од тешки-должност челик материјал, рѓа-доказ и корозија-отпорни, цврсти и издржливи, и не е лесно да се наведнуваат и да се прекине.На капацитет на носивост е голем, кои може да се носат за 50kg/100lb, така што тие се користат како големи кревање кафе на маса механизам хардвер.Со овој лифт, може да се претвори обична кафе на маса, во функционално кафе на маса, а исто така може да се користат за промена на функциите на други табели.Користење на нив може да ви помогне да заштедите многу простор и да се направи вашиот дом повеќе чисто и уредно, која е многу погодна за вашиот проект.Лесно да се соберат и многу едноставен за употреба.Спецификација : Состојба : 100% сосема new Color : black Material : тешки steel Load капацитет : прибл. 50 kg/100 lb Angle опсег : прибл. 125 degrees Thickness : прибл. 2.5 mm и 4.0 mm Folded големина (должина х ширина) : прибл. 340x102mm / 13.4x4in Bottom големина (L X H) : прибл. 172x45mm / 6.8x1.8in Lifting висина : околу. 242 мм/9.5 inches Top напред должина : околу. 228mm / 9.0 инчен (сите големини се што е прикажано на сликата)Пакет тежина : 1.44 kg Package вклучува : 2 x хидраулични зглоб.

Condition:
100% brand new
Color:
black
Material:
heavy steel
Load capacity:
approx. 50 kg/100 lb
Angle range:
approx. 125 degrees
Thickness:
approx. 2.5mm and 4.0mm
Folded size (length x width):
approx. 340x102mm / 13.4x4in
Bottom size (L X H):
approx. 172x45mm / 6.8x1.8in
Lifting height:
approx. 242 mm/9.5 inches
Top forward length:
approx. 228mm / 9.0inch (all sizes are shown in the picture)
Package weight:
1.44kg
Package includes:
2 x hydraulic hinge :