SFBBBO Перница Нови Деца Новородено Бебе Спие Позиционер Поддршка Перница Перница се Спречи Рамна Глава Перница Деца Рамна Глава Спречи 4
  • Ново

SFBBBO Перница Нови Деца Новородено Бебе Спие Позиционер Поддршка Перница Перница се Спречи Рамна Глава Перница

DEN 386.40

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Одлична за употреба дома и надвор,бебето на вратот перница се препорачува за креветчето, кревет, bassinet, шетач, или пелена менување на маса.Бебето главата поддршка перница рамномерно дистрибуира притисок и го намалува притисокот поени,притоа главата позиција за да дозволите вашето бебе да спие безбедно и удобно.Симпатична бебе перница со конкавна центар за рамна глава превенција, специјално дизајнирани за да се спречи бебе од ротирачки или движење на главата.Оваа анти-rollover бебе обликувањето перница е меки, удобни, кожни пријателски, не-токсични и целосно безбедни за бебето.Ја спречува бебе од ротирачки или движење на главата и чува главата во правилна положба додека спиење и помага во спречување на рамна глава.Материјал:100% Cotton Gender:Unisex Age Група:Babies Grade:Одделение APattern Тип:Patchwork Shape:Concave Weight:0-1 носители на килограми.