Gandy Вистинска Кожа Клупата, Лесни Нерѓосувачки Челик Рамка со врвот Жито Cowhide седиште, Главен Материјал: Тапациран
  • Ново

Gandy Вистинска Кожа Клупата, Лесни Нерѓосувачки Челик Рамка со врвот Жито Cowhide седиште, Главен Материјал:

DEN 1324.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Лесни нерѓосувачки челик рамка со врвот жито cowhide седиште., Главен Материјал : Тапациран.Тапацир Материјали : Вистинска Кожа, Текстил Боја : Кожа.Собрани, Тежина Капацитет : 400 lb.Тапациран : Да, Вистинска Кожа.Вкупно : 17" H x 48" W x 18" Г. ВО ПОГЛЕД 1. Собрани 2. Вистинска Кожа Убава современиот стил cowhide клупата со мека, blanched бела, сива и црна рака-stitched cowhide седиште во текот на сребро од не ' рѓосувачки челик правоаголни рамка со декоративни кружни акценти.Многу елегантен модерен изглед со остри и чисти линии на правоаголна рамка и кружни форми на двете страни и центар.На разноврсна големина работи како entryway клупата, спална соба клупата, или само акцент мебел во вашиот современа оркестарот дневна соба.ВКУПНАТА ДИМЕНЗИЈА 1. Вкупно : 17" H x 48" W x 18" Д ТАПАЦИРАН 1. Тапациран : Yes 2. Тапацир Боја : Кожа 3. Тапацир Материјали : Вистинска Кожа ДЕТАЛИ за ПРОИЗВОДОТ 1. Главен Материјал : Тапациран 2. Тежина Капацитет : 400 lb.КАРАКТЕРИСТИКИ 1. Лесни нерѓосувачки челик рамка со врвот жито cowhide седиште.Може исто така како следниве производи 1. Tustin Половина Дневник Дрво Клупата, Тежина Капацитет (16" H x 72" W x 19" Д Големина) : 500 lb., Главен Материјал : Цврсто Дрво 2. Aymeric Полиестер Тапациран Чување на Клупата, Тапациран : Да, Направени во САД 3. Hearns Копчето Tufted Тапациран Чување на Клупата, Целокупната : 20" H x 53" W x 19" D, Главен Материјал : Тапациран 4. Новак Тапациран Чување На Клупата, Складирање Вклучени : Да, Насобраните 5. Мелина Тапациран Чување на Клупата, Целокупната : 18" H x 41.5" W x 18" D, Големи tufted врвот со заклучување зглоб.