WXXW Двојно Нерѓосувачки Челик Рециклирање 30L,15L со 2 Оддел,Wham Recycle Bin со Возилото,Мека Затворање,Херметички
  • Ново

WXXW Двојно Нерѓосувачки Челик Рециклирање 30L,15L со 2 Оддел,Wham Recycle Bin со Возилото,Мека Затворање,Херметички

DEN 782.40

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Стилски и Едноставен Изглед нуди природни и стилски естетика за лесна координирање со соседните décor.ЗАШТЕДА НА ВРЕМЕ ЗА УПРАВУВАЊЕ СО ОТПАД.Идеални за Складирање Сад : Исклучително направена,трајни и лесни да се соберат.Гроздобер и стилски, динамичен стил може да се сретне повеќето декорација потреби.Дали даваат како подарок или употреба во вашиот дом.Направен од материјал, тоа нема иритирачки мирис и нема да предизвика штета на вашето здравје.Ви дава најдобра услуга и заштита, ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања, ние ќе се реши во рок од 12 часа, безусловна се врати.Болните од вашиот гломазна и unappealing ѓубре Врвот Кујна Бин?Иако Корпа за Кујна се погодни да се има во вашата близина, тие се склони да консумираат премногу подот.Друга работа што не им се допаѓаат, за нив е што тие можат да бидат такви око болно.Но, вие не би сакал да се ослободи од Кујната Ѓубре Кантите само да се задржи вашата соба естетски префинета.Што ви треба е специјално дизајниран отпад Ѓубре Кутии кои ќе ви помогнат да заштедите простор и одржување на вашиот ентериер е стилски жалба.Треба повеќе причини за да се добие оваа отстранување на отпадот од суштинско значење?Проверете ги овие неверојатни бенефиции : Идеален избор за простор-подјармат станови и dorms Upgrade вашиот дом е ѓубре располагање систем.Додадете WXXW Кујна Бин Поставена на вашиот кошница ДЕНЕС!СУПЕРИОРЕН СТИЛ И ФУНКЦИЈА.Немојте само да се купи славеше украс за вашата кујна, купи нешто за што има и форма и функција.Со едноставен и лесен место за фрлање Рециклирање на Отпадоци во Собата и кујнски отпад да се задржи вашата готвење станица уредни и tidy COMPACT И ЛЕСНО ДА се НОСАТ : тоа е лесно за чување на countertop или floor Closed дизајн, затворен капак, лесно да се заклучи ѓубре smell100% ЗАДОВОЛСТВО : Ние нудиме целосна наплата & се враќа, ако има било каков проблем по приемот на производот.