Карбид Вежба Мелница, 1/2 Дијаметар, 2 Flute, Еден
  • Ново

Карбид Вежба Мелница, 1/2 Дијаметар, 2 Flute, Еден

DEN 2607.60

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Одделение - C2 микро зрна.Повеќенаменски инструмент тип.Крајот стил - 60 степени.Овие карбид вежба мелница е на одделение - C2 микро зрна, од листата на повици - 208 и е на повеќенаменски инструмент тип, на крајот стил - 60 степени, Крајот е единствен, димензија тип - фракционо инчи, со дијаметар - 1/2", месо тело со дијаметар - 1/2".