Количка за Складирање Кутија 66 Литри,Складирање Кутија, Торба,Здрав Патент за Лесно Виткање,Облека Складирање,Ќебе,Постелнина,Перница
  • Ново

Количка за Складирање Кутија 66 Литри,Складирање Кутија, Торба,Здрав Патент за Лесно Виткање,Облека Складирање,Ќебе,Постелнина,Перница

DEN 1802.40

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Плакарот полици за складирање и чување полици се опремени и со челични рамки,кои можат да го поддржат ткаенина и да ги торба силна,и имаат прекрасен изглед.Складирање кутија со капак може да обезбеди еден елегантен складирање решение за вашата гардероба.Торба е направен од мирис за слободни и дише материјал,кој помага да се задржи на стоката во добра форма и влага влегува.Складирање кутија е лесен и пренослив складирање кутија,па можете удобно да се спакувам вашиот предмети и да ги со вас кога одите надвор;тие лесно може да се чуваат кога не е во употреба;тие се свитлива и лесно да се свитка.Складирање кутија може да се стави во вашиот дом складирање кревет,плакар,шкафче.Тоа ги зголемува вашиот простор за складирање.Големината е совршен за чување и заштита на сезонски предмети,облека,кревети,ќебиња,перници и предмети за домаќинството.Може да се стави овој кабинет складирање кутија насекаде во собата, без да се грижиш за влага штета на нив.Содржината внатре се безбедни и сува и силна.Можете да ги надвор со крпа за лесно чистење.Име : Складирање Box Capacity : 66 LSize : 50*40*33 CM/19.7*15.8*13 INFeatures : Голем капацитет за складирање/здрав и durablenotes : 1.Поради различни монитори,не може да биде благо боја разлика.ве молиме да го прости.2.Ако имате било какви прашања,ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе ви даде задоволителен одговор во најкраток можен рок од 24 часа.3.Добредојдовте на нашиот магазин,различни стилови за да изберете од,ви посакувам среќен ден!.