Sandvik Coromant CoroCut 2-Edge Карбид Разделба Insert, GC1145 Одделение, Мулти-Слој на Кожата, CR Chipbreaker, 2 Сечење на Рабови, R123G2-0300-0503-CR, 0.0118 Агол Радиус, G Вметнете Седиште Големина (Пакув?
  • Ново

Sandvik Coromant CoroCut 2-Edge Карбид Разделба Insert, GC1145 Одделение, Мулти-Слој на Кожата, CR Chipbreaker,

DEN 6093.12

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ширина 0.118 инчи CR Висока Хранат отсече Десната Рака се Намали 5 Степен Одделение GC1145 за Најтешките Сите Околу Одделение.Внесете Стил R123 G2 Големина G V или Железнички Менгеме со Завртка.Десната Рака Сечење Насока Бр на Рабовите 2 Пакет Големина 10. Агол Радиус 0.0118 инчи.Sandvik Coromant R123 G2-0300-0503-CR 1145, Coro Cut 1-2 Вметнете за Разделба е дел од Coro Cut 1-2 производ семејство.Со лесно поврзан над и под coolant на сите алатки, заедно со исклучително крути пролет стегање механизам, Coro Cut 1-2 обезбедува навистина безбедна и ефикасна обработка.Системот ги покрива сите разделба и grooving апликации во повеќето материјали, од стандардизирани жлебови да разделба исклучување и профилирање во топлина отпорни супер легури.