Искра & Ко. Натопете Исклучување Гел Боја 026 Розова Лаванда Голи
  • Ново

Искра & Ко. Натопете Исклучување Гел Боја 026 Розова Лаванда Голи

DEN 324.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Луксузна Гел Лак Формула - Супер Мазна Апликација.Боја 026 -Розова Лаванда Голи (Без Сјај).Професионален Квалитет, 15ml Полна Големина Шише; Лекови 60-тите години ДОВЕДЕ/120s УВ.Целосно Упатствата Подолу.За Најдобри Резултати : Употреба Со Искра Се Продава Одделно.УВ/LED Гел лак!Ова може да се користи во текот EZ Натопи премногу!Само да го прескокнете последното Промотор чекор и 2 сјај палта.Тогаш се уште ќе имаат силна, убава екстра трајни нокти!Ова е професионален квалитет на производот.Многу мазна и луксузен примена.Во речиси сите цврсти бои, можете да го видите целосно нетранспарентно покриеност во 1 грб. 2 капути уште се препорачува за долго носат (2+ недели).LED 60-тите години по грбот.УВ : 120s по грбот.За Температурни Промени : целата нокти ќе се промени бојата на совети беа само натопен во ладна вода за да го покаже ефектот.Инструкции : Се Применува Искра & Ко.Гел на База, да се излечи ПРЕДВОДЕНА од 60-тите години се Применуваат 1 Грб Впие-Оф Гел Боја, Лек 60-тите и Повторете ги Применуваат 1 Грб Гел Топ – запечатување на слободен рабови – (тоа Не ги Избрише), Лек 60-ти, ти си сето тоа е направено! (15ml База Гел, 15ml Гел Не ги Избрише Горниот Слој и 8ml Мат Врвот Грбот исто така достапен под Гел лак Категорија).