Samsung Галакси S21 Ултра 5G Фабрика Отклучен Андроид Мобилен Телефон 128 GB, Фантомски Сребро со Samsung Galaxy Watch 4 40mm Smartwatch со ЕКГ Мониторинг
  • Ново

Samsung Галакси S21 Ултра 5G Фабрика Отклучен Андроид Мобилен Телефон 128 GB, Фантомски Сребро со Samsung Galaxy

DEN 959.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ПРО-ОДДЕЛЕНИЕ КАМЕРА : Зумирање во блиска со 100 X Простор за Зум, и се земе слики и видео записи како про со нашите лесен-за-користење, мулти-леќи на камерата.ОСТРИ 8 K ВИДЕО : го Фати вашиот живот е најдобри моменти во главата-вртење, супер-мазна, кино квалитет 8 K Видео.Неколку НАЧИНИ за ДА СНИМАТЕ : да се Создаде споделување на-подготвен видеа и GIFs со мулти-камери за снимање и автоматски, професионални-стил ефекти.Се подготвени да се скрши вашиот wellness цели со телото читања правото на вашиот зглоб.Подобар Сон Започнува Тука : Разбуди чувството освежен и дополнет со напредни спиење следење; Кога ќе одите во кревет, вашиот Галаксија Watch4 спиење tracker започнува следење на вашиот сон и Sp O2 нивоа континуирано.Бидете Паметни За Вашето Срце : се грижи за вашето срце со точни ЕКГ мониторинг и да се внимава на можни atrial fibrillation, честа форма на неправилен срцев ритам; Споделување на персоналните читања се со вашиот лекар за користење на Samsung Здравје се Следи стан, на вашиот телефон Галакси.