LinenMe Емилија Tablecloth, 55 x 98, Природни
  • Ново

LinenMe Емилија Tablecloth, 55 x 98, Природни

DEN 3213.12

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% Лен.Увезени.Машина перат.Чист лен 100% лен. 100% Европскиот лен.Пакет Димензии : 16.54" L x 1.18" H x 13.78" В вистинско богатство за вашиот дом!ова е стилски класичен чиста постелнина tablecloth на безвременски herringbone ткаат, драмски природна боја и паметни hemstitch граници.Прави одлична трпезариска маса.