X-DREE 20 Пара 13x9x6mm Јаглерод Четки Моќ Алатка за Електрична Чекан Вежба Мотор(20 Пара 13x9x6mm Јаглерод Четки Моќ Алатка за motore elettrico Вежба Чекан
  • Ново

X-DREE 20 Пара 13x9x6mm Јаглерод Четки Моќ Алатка за Електрична Чекан Вежба Мотор(20 Пара 13x9x6mm Јаглерод

DEN 401.28

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Јаглерод,Metal.Net Тежина : 165g; Пакет Содржина : 20 Пара x Моторни Јаглерод Четка.Главната Боја : Темно Сива,Сребрена На Ѕвонење.Вкупната Должина(Прибл.) : 28mm/1.1"(Lunghezza totale (appross.) : 28mm / 1.1' '.Јаглерод Големина На Четката (Прибл.) : 13 x 9 x 6mm(L*W*T)(Dimensione pennello (appross.) : 13 x 9 x 6 mm (L * W * T). 20 Пара 13x9x6mm Јаглерод Четки Моќ Алатка за Електрична Чекан Вежба Motor1. Електрични замена моторни јаглерод четки.2. Јаглерод моторни четки се еден од најчесто се заменува моќ алатка компоненти.3. Јаглерод Четки со жица води и четка извори во прилог.Носи четки, често се причина за лошо работи моторот.опис на Spanish20 Парови 13x9x6mm Јаглерод Четки Моќ Алатка за motore elettrico Чекан Drill Paese ди produzione : CINA; Materiale : carbonio, metallo Peso netto : 165 g; Contenuto della confezione : 20 paia x Spazzola ди carbone по motori Colore principale : grigio scuro, tono argento Lunghezza totale (appross.) : 28mm / 1.1' 'Dimensione pennello (appross.) : 13 x 9 x 6 mm (L * W * T).