48 1200mm Ребрести Дух Ниво Алуминиум Scaffolding Градители Бланширан Кутија Дел
  • Ново

48 1200mm Ребрести Дух Ниво Алуминиум Scaffolding Градители Бланширан Кутија Дел

DEN 843.36

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Вкупна Должина : 48" (1200mm).Ампули : 3. Дебелина на ѕид : 1.3 mm.На Точноста : 0.5 Мм/М. Материјал : Алуминиум.Алуминиум лесни дух ниво духот ниво има 3 мерачи за лесно читање во различни позиции (2 хоризонтална и 1 вертикална ампули) Жолта во боја за висока видливост Шок апсорбирање на крајот капи Бланширан кутија section Specifications : Вкупна Должина : 48" (1200mm) Ампули : 3 Дебелина на Ѕид : 1.3 mm, Точност : 0.5 Mm/M Материјал : Алуминиум.