Puma Men ' s Патот Работи за Чевли
  • Ново

Puma Men ' s Патот Работи за Чевли

DEN 2062.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Синтетички единствена.Soft Foam+ : ПУМА удобност sockliner за размена на инстант чекор-во и долготрајна удобност што обезбедува мека амортизирање секој чекор на вашиот ден.Ниска подигање силуета.Мека синтетички кожа на горниот.Класичен јазик.Чипка-до затворање.ДЛАБОКО FLEX ЖЛЕБОВИ – FLEXBILITY & COMFORTSOFTFOAM+ – ОПТИМАЛНО ЧЕКОР-ВО COMFORTEVA MIDSOLE - CUSHIONINGThe INTERFLEX е за сите СТИЛ X УДОБНОСТ.Модерен горниот дизајн дава стилски пристап кон светлина-тежина, секојдневни амортизирање тркач.Длабоко flex жлебови во ЕВА midsole обезбеди FLEXIBILTY.Мазна Cushioned и Лесни Возење.На SOFTFOAM sock лагер во комбинација со ЕВА FLEX midsole ти дава удобно возење.Стилски Горниот : мешавина од атлетик meshes & синтетички кожа.