Електрични Жилет Хлапак Преносни Електрични Mens Хлапак Преносни Мали Хлапак USB Полнење Мие Косата Clipper Брада Тример за Мажи
  • Ново

Електрични Жилет Хлапак Преносни Електрични Mens Хлапак Преносни Мали Хлапак USB Полнење Мие Косата Clipper

DEN 959.04

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Напон : Електрични жилети оценет напон е 2.4 V. Полнење метод : Преносни електрични shavers полнење метод е USB direct полнење,адвокатско електрични жилет е водоотпорен и перат.Издржливост време : Електрични shavers mens издржливост време е за 40 дена, лесно да се примени.Материјал : Електрични shavers телото е направено од алуминиум легура метална школка, која е издржлив и може да се користи за долго време.Тежина : Mens shavers тежина е за 70 G, мала тежина и лесен за ракување.Description Electric жилет е оценет напон е 2.4 V, и нејзината телото е направено од алуминиум легура метална обвивка, кои се трајни.Адвокатско електрични жилет е лесен во тежина и лесен за ракување.Електрични хлапак полни метод е USB direct полнење.Преносни електрични хлапак е водоотпорен и перат.Features Electric razor-Боја : Како што е прикажано.-Материјал : Алуминиум легура.-Големина : 2.5x10.3 cm/0.98x4.06 инч.-Полнење метод : USB direct полнење.-Водоотпорен одделение раководител перат.Пакет Including1 * Електрична жилет.