UGREEN HDMI кон DVI Кабел Bi Насочен DVI-D 24+1 Машки да HDMI Машки Висока Брзина Адаптер Кабел за Поддршка на 1080P Full HD за Малина Пи, Roku, Xbox Еден, PS3, PS4, Графичка Картичка, Nintendo Switch 10FT
  • Ново

UGREEN HDMI кон DVI Кабел Bi Насочен DVI-D 24+1 Машки да HDMI Машки Висока Брзина Адаптер Кабел за Поддршка

DEN 239.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ве молиме Имајте предвид — DVI не го поддржува аудио излез, па одделени аудио кабел(не се вклучени) е потребен за здрави да се пренесува преку.Целосно компатибилен со сите HDTV формати.30 AWG Кислород-free) бакарна за помалку сигнал загуба трансфер.