Ambesonne Mandala Преносни Ткаенина Гардероба, Раскошен Чипка Кинески Модел Кругови Swirls и Точки Цвет Илустрација, Облека Организатор и Складирање Шкаф со Полици, 59, Сина, Ц?
  • Ново

Ambesonne Mandala Преносни Ткаенина Гардероба, Раскошен Чипка Кинески Модел Кругови Swirls и Точки Цвет Илустрација,

DEN 3599.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Печатени ткаенини плакарот за виси облеката.МЕРЕЊА - 59" Широк - 18" Долго - 68" Висока.Како производители на дигитално печатени домашен текстил, ние ги следиме модерните трендови и да ви донесе најновата насловна мода.МЕРЕЊА - 59" Широк - 18" Долго - 68" Висока.Долготрајни смели бои & јасна слика.РАЗНОВРСНА - Може да се користи во ученичките домови, резервни спални соби, дете соба и соби за гости, гаража или во подрум.Можете да најдете дизајн за сите и секој интерес.НАПРАВЕНИ ОД Мека полиестер ткаенини и Nonwoven interlining.Супер лесен за инсталација.Здрав и високо квалитетен челик за внатрешни работи.КАРАКТЕРИСТИКИ - 9 Пространа ткаенина и 2 метални сталажи.КАРАКТЕРИСТИКИ - 9 Пространа ткаенина и 2 метални сталажи.ПЕЧАТЕНИ - Со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење.ПЕЧАТЕНИ - Со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење.РАЗНОВРСНА - Може да се користи во ученичките домови, резервни спални соби, дете соба и соби за гости, гаража или во подрум.На дигитални слики ние се прикаже имаат најмногу точни боја е можно, сепак, се должи на разликите во компјутерски монитори, ние не може да биде одговорен за варијации во боја помеѓу актуелната производ и вашиот екран.Долготрајни смели бои & јасна слика.Супер лесно да се постави.На ткаенина гардероба е многу лесно да се движите низ значи, ова е совршен за луѓето кои се движат мебел околу постојано.Или сегашната на вашиот семејството или пријател, роднина или дечко-девојка, или себе, објектот треба да биде интересно и автентични.Овие уникатни дизајни натпревар и со различни бои палети на вашиот тепих, завеси, bedspreads, мебел, и сите други оркестарот додатоци.Бидејќи ние се вклучуваат сите алатки што ви треба можете да го изгради тоа во минути.НАПРАВЕНИ ОД Мека полиестер ткаенини и Nonwoven interlining.Ако она што ви треба е плакарот организатор и чување на податоци за вашето слободно соби ова е производ за вас.Патент затворање дизајн и здрав челик внатрешни работи, бидете сигурни дека секој може да го користите овој производ за долго време и многу лесно.Промена на атмосфера на вашиот dorm со овие гардероби.Имаме различни големина options така можете да изберете во зависност од вашиот простор.Печатени ткаенини плакарот за виси облеката.Патент затворање.Интересен подарок идеја за вашата мајка, татко, сестра, брат, баба, сопруга, сопруг, ќерката, синот и сите други најблиски со 10 илјади изненадувачки дизајни во нашата колекција.