Ноктите Комплет Наместен Професионални Акрилни со Сè, 12 Сјајот Акрилик Прав Комплет Помине Уметност Совети Помине Уметност Декорација, DIY Помине Уметност Алатка П?
  • Ново

Ноктите Комплет Наместен Професионални Акрилни со Сè, 12 Сјајот Акрилик Прав Комплет Помине Уметност Совети

DEN 381.12

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Лесно се грижи за ноктите, и не нокти дома.Лесно се грижи за ноктите, и не нокти дома.Погодна за двете Професионални Manicurists и Искушеници.Сјајот Акрилик Прав Комплет : 12 Сјајот акрилик прав создавање на убави нокти за долготрајни искра помине совети.Можете да се создаде убава нокти совети за долготрајни и искра ефект.Ноктите комплет ви овозможува да направите различни слободни креации, нека ви се трансформира од почетник да професионална manicurist.Ноктите Комплет Наместен Професионални Акрилни со Сè : на доградба на Акрилни нокти комплет наместен професионални вклучени 3 кристал во прав, sequins, 12 сјајот сетови, 2 кутија за на доградба на акрилни нокти совети, ноктите clipper и некои DIY на доградба на акрилни нокти во собата за почетници.На доградба на акрилни Нокти за Полнење за Почетници : доградба на Акрилни нокти комплет содржината сите производи да заврши на доградба на акрилни Нокти.